reklamı kapat

POPÜLER

Panasonic Toughpad FZ B2

Panasonic’in şimdiye kadarki en güçlü ve en dayanıklı tableti

Panasonic, zorlu koşullara dayanıklılığıyla tanınan Toughpad ailesine yeni bir üye kazandırdı. Hollanda’nın Utrecht şehrinde gerçekleşen ICT Exhibition’da gün yüzüne çıkan Panasonic’in 7 inçlik yeni tableti ToughPad FZ-B2, ToughPad FZ-M1 modelindeki gibi fansız çalışıyor. Intel Celeron N2930 işlemci, 2 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip olan tablette 1280×800 piksel çözünürlüklü 7 inçlik güçlendirilmiş cam kaplı bir ekran kullanılıyor.

500 cd/m2 parlaklık değeriyle güneşli ortamlarda yüksek görülebilirlik sunan tablette 5 megapiksel LED flaşlı arka ve 2 megapiksel ön kamera bulunuyor.Kurumsal ihtiyaçlara yönelik geliştirilen tablet, 540 gram ağırlığında ve 18 mm kalınlığında. 2D barkod okuyucu, akıllı kart okuyucu, en yeni Gobi 5000 teknolojisine sahip WWAN, anten üzerinden araç geçişi ve çalışma esnasında değiştirilebilen pilin konfigüre edilebileceği tablet USB 3.0, microSD, kulaklık, DC-In ve microSIM bağlantılara destek veriyor. WLAN 802.11ac ve Bluetooth 4.0 ise tabletin diğer bağlantı noktaları arasında.

150 santimetreye kadar  düşmelere dayanıklılığının yanında IP65 sertifikası sayesinde toz ve suya karşı da mukavemet gösteren ToughPad FZ-B2, -10 – +50 derece sıcaklık aralığında çalışabiliyor. 7 saate varan kullanım imkanı sunan tabletin pili ise 2,5 saat gibi bir sürede doluyor. Masaüstü beşiği, araç montaj kiti, çoklu pil dolum cihazı, omuz, el ve döndürme kayışları, taşıma kılıfları ve pasif kalem gibi aksesuar seçenekleriyle birlikte Toughpad FZ-B2 aralık ayında Türkiye’de piyasaya sürülecek. Yaklaşık 1,300 dolardan yurtdışında piyasaya sürülecek tabletin Türkiye satış fiyatı ise henüz belli değil.