reklamı kapat

POPÜLER

Pebble Time’ın “premium” sürümü kendini gösterdi [Video]

Henüz Pebble Time’ın duyurulmasının üzerinden yalnızca birkaç güç geçmişken, Mobil Dünya Kongresi’nde geliştirici ekipten beklenmedik bir duyuru geldi ve Pebble Time’ın “premium” sürümü kendini gösterdi.

Önceki Pebble Steel’de olduğu gibi Pebble Time Steel sürümünde saatin her yerinin metal olması dikkat çekiyor. Normal Pebble Time’dan 1 milimetre daha ince olan Pebble Time Steel, fazladan pil ömrü de sunuyor. İlk versiyonun pili 7 gün dayanırken, çelik kasayla gelen sürüm ile priz arama derdi olmadan 10 gün geçiriliyor. Ayrıca kutusunun içerisinden çıkan ayrı bir deri kordon da lüks düşkünlerinin hoşuna gidecek bir detay olarak göze çarpıyor.
pebble2
Pebble Time Steel’e Kickstarter üzerinden 250 dolar destek vererek sahip olunabiliyor. Öte yandan daha önce ilk sürümü sipariş eden fakat Steel’in tanıtılmasının ardından bu modele geçiş yapmayı düşünen kullanıcılar, yaptıkları bağış miktarını artırarak yeni versiyonu satın alabiliyor. Time Steel’in gri, siyah ve altın renk seçeneklerinin bulunduğuna da belirtelim.

VİDEO