reklamı kapat

POPÜLER

Pebble’ın ikinci nesil akıllı saati Steel tanıtıldı [Video]

Akıllı saat pazarının en çok ilgi çeken ürünlerinden biri olan Pebble, günlerdir merakla beklenen yeniliklerini gün yüzüne çıkarttı. Firmanın ikinci nesil akıllı saati Pebble Steel, bugün itibarıyla CES‘te duyuruldu.Yeni Pebble’da plastik malzeme yerine paslanmaz çelik kasa tercih edilmiş. Saatin camında çizilme ve darbelere dayanıklı Corning Gorilla Glass kullanılmış.

5 ATM SU GEÇİRMEZLİK
Tüm Pebble uygulamaları ile uyumlu olarak çalışan yeni Pebble Steel, üç farklı kordon seçeneği ile geliyor. Fırçalanmış paslanmaz çelik kordon ile mat çelik kordona sahip saatin her iki modelinin kutusundan bir adet de deri kordon çıkıyor. Pebble Steel, 5 atm derinliğe kadar su geçirmez olarak tasarlanmış. 7 güne kadar pil desteği vadeden akıllı saate şarj durumunu gösteren üç renkli LED ışıklı uyarı da eklenmiş.

pebble2014-2
ÖN SİPARİŞTE TÜM DÜNYAYA ÜCRETSİZ KARGO
Yeni Pebble Steel, tasarım yönünden büyük yenilikler ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Özellikle bir önceki nesilden sonra kullanılan malzeme kalitesi oldukça iyileştirilerek akıllı saatlerin genel sorunu olan normal bir saat gibi görünememe durumuna ciddi anlamda çözüm getirilmiş. Hem Android hem de iOS sistemlerini destekleyen saat, 250 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe çıkıyor. 28 Ocaktan itibaren teslimata başlayacaklarını belirten firma ön sipariş süresince tüm dünyaya ücretsiz kargo seçeneği de sunuyor. Merak edenler için ek bilgi; Türkiye’ye siparişlerde ürün gümrükte takılıyor.

YENİ UYGULAMA ORTAKLIKLARI DA DUYURULDU
Pebble, aynı etkinlik içerisinde uygulamalar için yeni iş ortaklıklarını da duyurdu. Böylece daha önce haberini yaptığımız Mercedes ortaklığının yanı sıra Pandora, ESPN, Foursquare, Yelp, GoPro ve iControl ile de ortaklığını duyurarak giderek daha fazla popüler uygulamaya kavuşacağının da sinyallerini verdi. Bilindiği üzere Pebble kendi uygulama mağazasını kurarak akıllı saat uygulamalarını bir araya toplamıştı.

VİDEO

YORUMLAR