reklamı kapat

POPÜLER

Peugeot

Peugeot cephesinden ÖTV zammı sonrası sınırlı adetleri kapsayan kampanya

Peugeot Türkiye, ÖTV zammı sonrası sınırlı sayıda modeline özel fırsatlar sunarak kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor.

ÖTV zammının çalkaladığı otomobil pazarında kullanıcılar için çıkmaza giren alış süreçleri için üreticilerden kampanya hamleleri gelmeyede devam ediyor. SUV ürün gamıyla pazarı domine eden Peugeot Türkiye sınırlı sayıda modeline özel fırsatlar sunacak. Üstelik Eylül ayında araç satın alanlar sınırlı sayıda Peugeot’da ÖTV desteğini ve tüm Peugeot’larda %0,79 faiz avantajını yakalıyor ve otomobilleri talep doğrultusunda dezenfekte edilmiş bir şekilde adreslerine teslim ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peugeot ÖTV desteği kapsamına giren modeller

Fransız üreticinin ürün gamındaki pek çok modelde kampanya değerlendirilebiliyor. 1,2 PureTech benzinli motor seçeneği ile sunulan yeni 2008 bu aşamada ilk dikkat çeken seçenek. 1,5 litrelik dizel motoruyla üst düzey teknoloji ve sürüş keyfi iddiasını sürdüren 3008 ve standart yedi koltuklu, segmentinde tek 1.5 lt BlueHDi Dizel motora sahip 5008 il tüm SUV ailesi bu kampanyada değerlendirilebiliyor. Binek sınıfta ise D-Sedan segmentinde yer alan 508, 1.5 lt BlueHDi Dizel motor, cam tavan, ve geri görüş kamerası ile 208 Signature Peugeot i-Cockpit ve EAT8 Tam otomatik şanzıman ile 308 de kullanıcıları bekliyor olacak. Zenith cam tavan ile segmentinde kuralları değiştiren Rifter’ın EAT8 8 ileri tam otomatik şanzımanlı versiyonları %0 faiz ile gelirken hafif ticari ailesi %0,79 faiz avantajıyla sunuluyor.