reklamı kapat

POPÜLER

Peugeot

Peugeot Türkiye’den 210. yıla özel dikkat çeken kampanya hamlesi

Sınırlı sayıda modeli kapsayan Peugeot 210. yıla özel kampanyası, binek ve ticari araç sınıfındaki temel isimleri kapsıyor.

Son yılların yükselen üreticileri arasında yer alan Peugeot, 210 yılı geride bırakmanın heyecanı içerisinde. Kökleri otomobil dinamiklerinin daha da gerisine dayanan Fransız üretici, mutfak gereçleri ve bisiklet gibi farklı alanlardaki ürünleriylede hafızalarımızdaki yerini koruyor. Markanın Türkiye operasyonu da 210. yılına özel bir kampanya ile kullanıcıları bu heyecana ortak etme hamlesiyle karşımızda. Kampanya kapsamında yüzde 0,99 faiz oranı ve fırsat araçlarında çok özel avantajlar sunuyor. Ekim ayını kapsayan süreç içerisinde atılan bu hamlenin sınırlı sayıda modele özel olduğu da özellikle vurgulanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peugeot 210. yıla özel kampanyasına hangi modeller dahil ediliyor?

Ödüllü 1.2 PureTech benzinli motor seçeneği ile sunulan, yeni 2008 kampanya kapsamına giren önemli isimler arasında başı çekiyor. Bununla birlikte, 1.5 lt BlueHDi dizel motoruyla 3008 ve standart yedi koltuklu, segmentinde tek 1.5 lt BlueHDi Dizel motora sahip 5008 de SUV ürün gamında tercih edilebilecek arasında. Yenilikçi teknolojiler ve sürüş keyfinin mükemmel birleşimi ile D-Sedan segmentinde yükselişe geçen 508 de kampanyanın binek ayağında yer alıyor. 1.5 lt BlueHDi Dizel motor, cam tavan ve geri görüş kamerası ile 208 Signature ve EAT8 Tam otomatik şanzımanlı 308 de değerlendirilebilecek arasında. Güçlü SUV görünümü ve Zenith cam tavan ile dikkat çeken Rifter’ın EAT8 8 ileri tam otomatik şanzımanlı versiyonları ise yüzde 0 faiz veya aylık 2.500 TL taksit ile sunulurken, hafif ticari ailesinde yüzde 0,99 faiz avantajı değerlendirilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili video

Devrimsel özellikleriyle yeni 2008 ile tanışın