reklamı kapat

POPÜLER

Peugeot

Türkiye lideri Peugeot cephesinden araç sahibi olmayı düşünenlere ilgi çekici erteleme kampanyası

Peugeot Türkiye’nin tarafından devreye alınan kampanya kapsamında Mayıs ayında araç satın alanlar ödemelerine Ağustos ayında başlıyor.

Peugeot Türkiye’nin Koronavirüs sürecinde özel uygulamaları hayata geçiren isimlerden birisi oldu. SUV pazarındaki yükselişini ralan pazar ortamında bile sürdüren marka yeni dijital satış sistemi ile kullanıcılara evlerinden çıkmadan yeni otomobillerine sahip olma imkanı tanıyor. Markanın resmi web sitesi üzerinden istedikleri gün ve saat için yetkili satıcılardan showroom randevusu alabilen kullanıcılar dilerlerse görüntülü araç tanıtımı talep edebiliyor. Canlı bağlantı kurmayı tercih eden müşteriler ise bulundukları yerden ilgili bayi ile görüntülü konuşarak istedikleri model hakkında detaylı bilgi alıyor, satış danışmanı ile birlikte aracını seçip ödeme planını oluşturuyor ve online kredi başvurusunu yapıyor. Tüm bu süreçlerin online olarak tamamlanmasının ardından müşteri tercihine göre otomobilini kendi adresinde teslim alıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peugeot kampanyasından detaylar

Markanın mayıs ayına özel olarak açıkladığı kampanya kapsamında sınırlı sayıda model için “Şimdi al Ağustos’ta ödemeye başla” seçeneği devreye alınmış durumda. Ödüllü 1.2 Pure Tech benzinli motor seçeneği ile 155.900 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan yeni 2008 Dynamic ile birlikte ailenin önemli isimleri de karşımızda çıkıyor.
Şimdi al Ağustos’ta ödemeye başla kampanyası kapsamına aşağıdaki modeller giriyor:

1.5 lt BlueHDi dizel motoruyla 3008
Standart yedi koltuklu, segmentinde tek 1.5 lt BlueHDi Dizel versiyonlu 5008
D-Sedan segmentindeki standartları yeniden belirleyen radikal sedan yeni 508
1.5 lt BlueHDi dizel motor, aylık 1.500 TL taksit ile 208 Signature
EAT8 Tam otomatik şanzıman ve aylık 1.650 TL taksit ile Peugeot 308
EAT8 8 ileri tam otomatik şanzıman ile Rifter

İlgili video

Devrimsel özellikleriyle yeni 2008 ile tanışın