reklamı kapat

POPÜLER

marathon

Philips Marathon Ultimate ile temizlik hiç olmadığı kadar kolay [Video]

Philips en yeni torbasız süpürgesi Marathon Ultimate ile güçlü tasarımı, yüksek performansı ve gelişmiş temizlik özelliklerini tek bir gövdede buluşturuyor.

marathon
Elektrikli süpürgelerin toz boşaltma mekanizması, toz toplama performansı veya tasarımdan kaynaklı kullanım zorluklarına bir çözüm alternatifi sunan Philips Maraton Ultimate, temizliğe yeni bir boyut kazandırıyor. Yüksek toz toplama performansına sahip olan elektrikli süpürge, toz ve havayı en etkili şekilde ayırırken Philips’in yüksek emiş gücünü koruyan filtreleme sistemi PowerCyclone7’yi kullanıyor. Bu teknoloji süpürgenin yıkanabilir filtresinin çok daha geç kirlenmesini sağlıyor. Bu özellikle senede bir kere yapılacak bir temizleme işlemi yeterli oluyor.

maraton
Marathon Ultimate’in ergonomik tasarımı da öne çıkan özelliklerinden biri. Her zemine uygun, yüksek toz toplama performansına sahip başlıkları, süpürgenin ayırt edici özellikleri arasında yer alıyor. Philips’in bugüne kadar geliştirdiği en nitelikli sert zemin başlığı TriActive Z, temizlenmesi zor büyük parçaları dahi zahmetsiz bir şekilde temizleyerek standart başlıkların bir adım önüne geçiyor. TriActive Z, standart başlıkların aksine büyük parçaları itmek yerine dağılmalarını önleyerek tek hamlede topluyor. İsmini aldığı patentli Z şeklindeki tasarımı da tozu ve büyük parçaları hava kanalına yönlendiriyor. Başlığın yan hava kanalları da duvar kenarları gibi normal başlıkların girmekte zorlanacağı köşeleri rahatlıkla temizleyebiliyor.

marathon
FC9911 ve FC9912 olmak üzere iki farklı modele sahip olan Marathon Ultimate FC9912 modeli ile ilaveten gelen TriActive Z başlığın dışında Philips’in çok amaçlı standart başlığı TriActive bulunuyor. Halılarda da sert zeminde olduğu gibi rahatlıkla kullanılabilen TriActive+, özel tasarımlı tabanı ile halı tüylerini maksimum açarak temizliyor. Ayrıca geniş ön açıklığı sayesinde büyük parçaları itmeden içine çekebiliyor. TriActive+ da TriActive Z başlığında olduğu gibi duvar kenarları ve mobilya ayaklarının kenarlarını en etkili şekilde temizlemeyi sağlıyor.

marathon
Marathon Ultimate, tüm bunların yanında kullanıcılarına NanoClean teknolojisini sunuyor. Bu teknolojiyle üretilen toz haznesi, tozu boşaltırken oluşan toz bulutu sorununu da minimuma indirerek çok daha temiz bir şekilde toz haznesini boşaltmayı mümkün kılıyor. Elektrikli süpürgenin sahip olduğu ergonomik tasarım sayesinde toz haznesi tek hamlede kolay bir şekilde boşaltılabiliyor. Ayrıca tasarımına ek olarak manevra yetenekleri için bileyli tekerlek sistemi de Marathon Ultimate’in kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarıyor. Marathon Ultimate’in çekim gücü uzaktan kumandası ile eğilmeye gerek kalmadan kontrol edilebiliyor. Philips’in Marathon ailesinin en yeni üyesi Marathon Ultimate’in FC9911 modelinin Türkiye fiyatı 999,99 TL iken FC9912 modeli 1.199,99 TL’ye satışa sunuluyor. Cihazın özellikleriyle ilgili daha detaylı bilgiyi haberin devamındaki videolardan edinebilirsiniz.

VİDEO
TriActive Z Başlık

PowerCyclone 7

NanoClean Teknolojisi

ErgoGrip Uzaktan Kumanda

YORUMLAR