reklamı kapat

POPÜLER

Philips XC8349/01 Aqua Plus

Philips XC8349/01 Aqua Plus dikey şarjlı süpürge için indirim fırsatı [Aralık 2023]

Philips XC8349/01 Aqua Plus dikey şarjlı süpürgenin fiyatı geriledi. Cihaz iki kaet emiş gücüyle tozdan yapışkan lekelere kadar farklı türlerde kirleri tek seferde temizleyebiliyor.

Philips XC8349/01 Aqua Plus modelindeki özel olarak tasarlanmış Aqua başlık toz, kir ve yapışkan lekeleri her yönde temizlemek için süpürüyor ve siliyor. Başlık; biri önde, diğeri arkada olmak üzere çift emiş kanalını kullanarak performansı artırmak için esniyor ve emiş gücünü gerekli yerlere akıllı ve otomatik bir şekilde ayarlıyor. Her iki emme kanalı da performansı en üst düzeye çıkarmak için zigzag tasarıma ve patentli su dağıtımına sahip. Cihazda maksimum çok yönlülük için yalnızca vakumlu başlık ve elde kullanım seçenekleri mevcut. Sert zeminlerden yüzde 99’a kadar bakteri temizlemek için süpürgeye zemin temizleyicisini veya uygun deterjanı eklemek mümkün. Antibakteriyel mikrofiber bez, her temizlik işleminden sonra bezi bakteri oluşumundan korumak üzere Always Clean kaplamaya destek veriyor. Süpürgedeki dahili pil turbo modunda bile tek şarjla 125 metrekareden fazla alanı temizlemeye imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips XC8349/01 Aqua Plus modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Cihaz 80 dakikaya varan bir pil süresi sağlıyor. LED ışıklar başlığın önündeki gizli tozları ortaya çıkarıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan süpürgenin indirimli fiyatı ise 13.098 TL. Kullanıcılar süpürgeyi kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor.

Philips

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER