reklamı kapat

POPÜLER

Ultimaker iki yeni 3D yazıcısını duyurdu

Ultimaker 2 GO #4
Tanıtılan yazıcılar içerisinde giriş seviyesini temsil eden Ultimaker 2 GO, 3D yazıcıda bir şeyler geliştirmeye yeni başlayan kişiler için ideal görünüyor. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde herkesin rahatça kullanabileceği bir cihaz olacağı belirtilen Ultimaker 2 GO, kompakt yapısı ile kolayca taşınabiliyor ve rahatlıkla her yerde kullanılabiliyor. Söz konusu modelin fiyatının 1.450 dolar olduğu belirtiliyor.

Ultimaker 2 Extended #4Daha çok profesyonellere yönelik olarak geliştirilen Ultimaker 2 Extended ise geniş kapasitesi sayesinde daha büyük ürünler üretilmesine olanak veriyor. 3D yazıcılar arasında doğruluk oranı ve hızı en yüksek yazıcılardan biri olan Ultimaker 2 Extended, üretim süresini büyük ölçüde kısaltabiliyor. 3D yazıcılarla büyük hacimli işler yapmak isteyenlerin tercihi olabilecek yazıcının fiyatı ise 3.030 dolar.

Ultimaker 2 GO ve Ultimaker 2 Extended modellerinin ön siparişlerinin Mart ayında başlayacağı belirtiliyor. Çıkış tarihi ise henüz açıklanmış değil ancak yeni modelleri Nisan ayından itibaren 3Dörtgen konsept mağazasında görmek mümkün olacak.