reklamı kapat

POPÜLER

Philips TAH4105

Bütçe dostu Philips TAH4105 kablolu kulaklık için indirim fırsatı [Şubat 2024]

Philips TAH4105 kablolu kulak üstü kulaklık için indirim fırsatı geldi. Beyaz, mavi, pembe ve siyah olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip olan kulaklıkta 32 mm neodimyum akustik sürücüler kullanılıyor.

Philips TAH4105 kulaklıkta bu sürücülerle güçlü bir ses deneyimi elde edilebiliyor. Düz olarak katlanabilen ve içe doğru bükülebilen kulaklık başlıklarını kolayca taşımak mümkün. Kablo üzerinde uzaktan kumanda da yer alıyor. Kullanıcılar bu kumanda sayesinde müzikleri ve aramaları kontrol edebiliyor. Frekans tepki aralığı 20 – 20 000 Hz olan kulaklıkta empedans değeri ise 32 ohm. Cihazda aynı zamanda mikrofon da yer alıyor. Mikrofon desteği sayesinde gelen aramaları cevaplandırmak mümkün oluyor. Kablosuz özelliğe destek vermeyen kablolu kulaklık hafif tasarımıyla da dikkat çekiyor. 153 gram ağırlığındaki kulaklıktaki yumuşak kulak kapakları, konfor elde etmek için açılandırılabiliyor. Arka kapalı tasarım sayesinde ses yalıtımı da sağlayan kulaklık bütçe dostu ve giriş seviyesi bir kulaklık olduğu için aktif gürültü engelleme özelliğine sahip değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips TAH4105 kablolu kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Piyasada daha yüksek fiyatlara satılan kulaklık bir satış kanalında 639 TL‘ye temin edilebiliyor. Belirttiğimiz bu fiyat kulaklığın beyaz renkli modeli için geçerli. Cihazın diğer renk seçenekleri farklı fiyatlara satılıyor.

Philips

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın