reklamı kapat

POPÜLER

Philips 272P4APJKHB

Philips’in QHD çözünürlüklü yeni monitörü çok yakında Türkiye’de

Philips moniörlerinin marka lisans ortağı MMD, yeni 27 inçlik Philips moniör 272P4APJKHB’nin Türkiye’de piyasaya çıkış tarihi ve satış fiyatını açıkladı. Adobe’nin RGB renk uzayının yüzde 99’unu, sRGB renk uzayının yüzde 100’ünü kapsayan monitör, bir milyardan fazla rengi tam doğruluğa yakın olarak sunuyor.

IPS-AHVA teknolojisi sayesinde 178/178 derece ekstra geniş izleme açısı sağlayan monitör, her açıdan kaliteli bir izleme deneyimi vadediyor. Standart TN panellerden farklı olarak canlı renklerle net görüntüler sunan monitör, hem günlük kullanıma hem de profesyonel kullanıma hitap ediyor. 2560 x 1440 piksel çözünürlüklüğe sahip olan monitörde Philips Titreşimsiz teknolojisi de yer alıyor. Monitör, bu teknoloji sayesinde titreşimi azaltıp daha konforlu bir izleme deneyimi sunuyor. Her rengi tanımlamak için 10 bit kullanan monitör bir milyardan fazla renk gösterebiliyor. 

MultiView özelliğiyle çift bağlantı ve görüntüleme olanağı, SmartErgoBase ile eğilme ve sağa sola dönme esnekliği sağlayan 272P4APJKHB, Displayport, iki adet HDMI, Dual link DVI, üç adet USB 3.0 ve iki adet 2 wattlık hoparlöre destek veriyor. Önümüzdeki ay Türkiye’de piyasaya sunulacak monitörün satış fiyatı ise 3.249 TL.