reklamı kapat

POPÜLER

philips_9800_series

Philips’ten ödüllü reklam filmi: Afterglow [Video]

Philips’in ışığı kullanarak yarattığı derin alan ve görsel zenginlikten beslenen Ambilight teknolojisi, Afterglow isimli film projesiyle kendini hatırlatmaya hazırlanıyor

Philips’in Ambilight TV’leri için başlattığı yeni tanıtım kampanyası Afterglow, ışık oyunlarıyla televizyon deneyiminin ne kadar geliştirildiğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Dört üst düzey serbest kayakçıyla hazırlanan kısa filmle duyurusu yapılan Afterglow projesinin filmi nefes kesici renkler ve görüntülerle ışığın önemini vurguluyor. Ambilight teknolojisiyle televizyonun arkasındaki duvara ekrandaki renklerle uyumlu ışıkları yansıtarak deneyimi güçlendiren Philips, Afterglow projesiyle bunun nasıl bir ayrıcalık yarattığını vurguluyor. Ambilight teknolojisi sayesinde ekran olduğundan daha geniş görünürken, izlenilen görüntü de ayrı bir derinlik kazanıyor.

iF3 Uluslararası Serbest Kayak Film Festivali’nin En İyi Sinematografi ve En İyi Kısa Film ödüllerini kazanan Afterglow filminin tamamı dünyanın dört bir yanındaki birçok festivalde de gösterilecek. Aynı zamanda video çeşitli ülkelerde YouTube ve Philips TV Facebook sayfalarında da görülebilecek. Kuzey Işıklarını tüm ihtişamıyla gösterecek olan filmin tamamı hem filmseverler hem de teknolojiseverler tarafından merakla bekleniyor. Philips’in internet sitesinde Kuzey Işıklarına yapılacak keşif için geri sayım devam ediyor. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO