reklamı kapat

POPÜLER

Philips

Philips’ten 43 inçlik 4K monitör

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, yeni 4K monitörünü çok yakında Türkiye’de satışa sunuyor. 43 inçlik ekran boyutuyla şimdiye kadarki en büyük ekranlı monitör olan BDM4350UC, dikkat çekici özelliklerle birlikte geliyor.

4K UHD görüntüleme deneyimi, ayrıntı ve doğruluk sunabilen monitör, 3840 x 2160 piksel çözünürlük desteğine sahip. Günlük kullanım haricinde profesyonel kullanıcılarının da ihtiyaçlarını karşılayan monitörde çoklu pencereler ve uygulamalar ile yan yana çalışacak oldukça geniş bir alan bulunuyor.

Monitör bununla birlikte MultiView özelliğine de destek veriyor. Kullanıcılar bu özellik sayesinde iki ayrı kaynağa, örneğin kişisel bilgisayar ve televizyona aynı anda bağlanabiliyor ve görüntü izleyebiliyor. Picture-by-Picture (PbP) özelliğine de sahip olan monitör iki cihazı destekleyen Picture-in-Picture modu (PiP) ile, kullanıcıların bir yandan PC’de çalışırken diğer yandan set üstü kutusundan canlı futbol bildirimlerini takip edebilmesine imkan tanıyor. 300 cd/m2 parlaklık değeri sunan monitör,  USB 3.0, VGA; DisplayPort, HDMI ve kulaklık girişi gibi bağlantılara destek veriyor.

Önümüzdeki ay piyasadaki yerini alacak 43 inçlik Philips 4K monitör, 899 dolar + KDV ile satışa sunulacak.