reklamı kapat

POPÜLER

Photoshop hiç bu kadar kolay olmamıştı [Video]

Dergicilikten moda tasarımına, endüstriyel tasarımdan sanatsal uygulamalara kadar tasarım ve sanat dünyasının hemen her alanına nüfuz etmiş Adobe uygulamaları, kuşkusuz Adobe’yi modern dünyada vazgeçilmez bir konuma yerleştiriyor. Başta küresel ısınma olmak üzere pek çok sorunun tasarım sayesinde çözüleceğine inananlar giderek artarken, Adobe de tasarım ve sanatın sınırlarını adeta ortadan kaldıran, sezgiselliği birinci sıraya koyarak tasarım kapılarını herkese açan gelecek vizyonunu paylaştı.

Bunun için özel bir video hazırlayan Adobe, bize cihazlarla insanların arayüzü atlayıp doğrudan etkileşim kurabildiği bir gelecek gösteriyor. Mobilya tasarımından film düzenlemeye kadar sanat ve tasarımın her alanında kullanılabilecek çeşit çeşit uygulamanın yer aldığı bu heyecan verici videoda gösterilenlerin onda birini dahi görebilirsek, bizi gerçekten de farklı bir dünya bekliyor demektir.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Photoshop hiç bu kadar kolay olmamıştı [Video]” için 4 cevap

 1. Yohamua dedi ki:

  Yoh amuuğaa

 2. Can dedi ki:

  Surface pro da gerceklestirilmis neden acaba

 3. agkayacaner dedi ki:

  ağzım açık izledim denebilir.

 4. gokhan babur dedi ki:

  çimlerin üzerinde bende yaparım onu…sen sıkıyorsa o atları asfalt yada düz bir zeminde koştur da birde öyle dolgu yapsın göreyim ben..
  çim üzerinde ne olacak dolguyu yanlıs yapsa bile hatalar görünmez.