reklamı kapat

POPÜLER

The Incredibles

Pixar, The Incredibles’ın ikincisi üzerinde çalışmaya başladı

2004’ten beri ikinci bölümü bekleyen The Incredibles hayranlarına Walt Disney Company başkanı Bob Iger’dan müjdeli haber geldi. Salı günü yaptığı açıklamaya göre Pixar, The Incredibles’ın ikincisi üzerinde çalışmalara başladı.

Monsters Inc., Toy Story ve Cars gibi animasyon serilerine yeni filmler eklenirken ikinci bir The Incredibles filmi için sabırla bekleyen hayranlarına on yıldır bekledikleri haberi sonunda veren Iger, ikinci filmin senaryosunu ilk filmin senaristi ve yönetmeni Brad Bird‘ün kaleme alacağını belirtti. Filmin yönetmeniyle ilgili açıklama gelmezken, şu anda George Clooney ve Hugh Laurie’nin baş rollerini paylaştığı Tomorrowland‘in başında olan Brad Bird’in yönetmen koltuğuna oturması zor görünüyor.
Cars
Toy Story 3 ve Frozen gibi Disney filmlerinin yakın zamanda gösterdiği başarının Disney’i hak ettiği konuma tekrar getirdiğini belirten Iger, Cars serisine de üçüncü bir filmin ekleneceğini duyurdu. Ancak Cars 3 açıklaması, The Incredibles 2’nin yarattığı heyecanın gölgesinde kalmış gibi görünüyor.