reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation 4 Slim’in fiyatı açıklandı

Sony‘nin daha duyurulmadan tasarımından içindeki parçalara kadar tüm detaylarını öğrendiğimiz PS4 Slim resmen “duyuruldu.” Sony’nin gizli tutma konusunda bir hayli başarısız olduğu konsolunun en azından çıkış tarihi için şaşırabiliriz.

PS4 Slim işlevsellik açışında PS4 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Ancak tasarımında ciddi bir kozmetik değişim gerçekleşmiş durumda. Daha önce de bahsetmiştik ama adettendir yeni duyuruyla da değinmeden geçmeyelim. PS4 Slim, PS4’e göre daha ince ve çok daha küçük. PS4’ün karizmasından nasibini pek almamış ancak pek çok kişi için bir alternatif oluşturacağı kesin. Enerji tasarrufu açısından da geliştirilmiş PS4 Slim’in getirdiği küçük yeniliklerden biri ise güncellenmiş DualShock 4 tasarımı. PS4 Slim’de olduğu gibi tasarımı elden geçirilen DualShock 4’te kumandanın ışığı karşıdan görülecek şekilde yerleştirilmiş.

Sony’nin daha küçük ve daha hafif PS4’ü haftaya çıkıyor. 15 Eylül‘de “belirli” mağazalarda satışı başlayacak olan konsolun fiyatı ise 300 dolar.