reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Network Türkiye’de!

PS Store hizmeti ile oyunlara daha kolay bir şekilde ulaşabilecek olan oyunseverler, bu altyapı ile gelecek dönemlerde de yeni servislerle buluşacaklar. PSP Go, Buzz, Singstar gibi oyunları PS Store üzerinden bulabilecek olan kullanıcılar, ayrıca bu ay itibariyle Colin McRae: Dirt 2, Uncharted 2 ve dillere pelesenk olmuş PS3 Platinium oyunlarını peşin 49 TL’den satın alabilecekler. Yeni PS Move oyunlarının 99, ekonomik grup PSP oyunlarının da 19.90 TL’den satışa sunulacağı PS Store, ayrıca PS3’ün yepyeni Türkçe oyunlarına da ev sahipliği yapacak.

Neden PlayStation Network?

  • Online oyunların keyfini çıkarmak için: Sadece kişiye özel küresel bir kimlik sayesinde çevrim içi çoklu oyuncu (multiplayer) oyunlarında dünyaya meydan okuyabilir, düzenli olarak gerçekleştirilen turnuva ve yarışmalara katılabilir ve diğer PlayStation Network kullanıcılarıyla içerik paylaşabilirsiniz.
  • Playstation Store’dan alışveriş yapmak için: Bütün PS3 ve PSP oyunlarını, HD filmleri ve oyun demolarının yanı sıra betaları ve multiplayer demoları da indirebileceğiniz PlayStation Store’u ziyaret edebilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızla mesajlaşmak için: Aile ve arkadaşlarınızla yazılı, sesli ve videolu mesajlaşabilir, anlık gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.
  • İnternette sörf için: PS3 ve PSP sistemindeki dahili tarayıcı sayesinde internette sorunsuz sörf yapabilir, uçsuz bucaksız online dünyanın tadını çıkarabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER