reklamı kapat

POPÜLER

Poco

Poco F2 Pro’yu unutun; Poco’dan kablosuz kulaklık geliyor

Xiaomi, geçtiğimiz hafta düzenlediği etkinlikte Poco F2 Pro modelini lanse etmişti. Telefonun tanıtılmasının ardından çok geçmeden Poco markası altında bir kablosuz kulaklık ortaya çıktı.

Geçtiğimiz ay geliştirilme aşamasında olduğu belirtilen kulaklıkla ilgili Poco Hindistan Genel Müdürü C.  Manmohan açıklamada bulundu. Manmohan, şirketin kulaklıkla ilgili ilerleme kaydettiğini ifade etti. Manmohan, Twitter sayfası üzerinden paylaştığı tweeette kulaklığın isimlendirilmesiyle ilgili de takipçileri için bir anket oluşturdu.  Poco Move Buds, Klip Buds, Pop Buds, ve Funkz kullanıcılara önerilen kulaklık isimleri arasında yer alıyor.

Ankette en çok oyu alan isim ise Funkz. Funkz’ı sırasıyla Move Buds, Pop Buds ve Klip Buds izliyor. Önümüzdeki haftalarda markayı resmen onaylayacağı belirtilen Poco’nun kulaklığı ne zaman satışa sunacağı ise henüz bilinmiyor.

Poco imzalı kablosuz kulaklığın fiyatı belli mi?

Uygun bir fiyat etiketinden satışa sunulmasını beklediğimiz kulaklığın kablosuz kulaklık pazarına yeni bir soluk getirmesi bekleniyor. İlk etapta Hindistan’da satışa sunulacağı iddia edilen kablosuz kulaklığın daha sonrasında diğer pazarlarda da satışa sunulacağı konuşuluyor.

İLGİLİ HABERLER