reklamı kapat

POPÜLER

POCO F3 ve POCO X3 Pro

POCO F3 alana Mi Watch Lite hediye kampanyası başladı

Türkiye pazarında aktif olarak satışa yapılan POCO F3 modeli için bir Xiaomi kampanyası başladı. Burada Mi Watch Lite hediye ediliyor.

Bu kampanya hakkında Xiaomi’nin açıklaması tam olarak şöyle: “POCO F3, Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat hediyesiyle Xiaomi Store’larda seni bekliyor.” Peki telefon ne kadar? Dikkat çeken model için açıklanan resmi fiyatlar şöyleydi:

6 GB RAM + 128 GB depolama: 5.299 TL
8 GB RAM + 256 GB depolama: 5.499 TL

Ancak bu fiyatların değişkenlik gösterdiğini belirtelim. Yani telefonları anlık indirimler ile daha ucuza da bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POCO F3 kampanyası yanında Xiaomi 1.000’inci mağazası için de bir indirim yapıyor

Bu konuda firmadan gelen açıklama ise şöyle:

“Uluslararası pazarlara yönelik 1.000’inci mağazasını açan küresel teknoloji lideri Xiaomi, büyüme hedeflerine yönelik önemli bir kilometre taşına ulaştı. Xiaomi, bu başarısını hem sanal hem de fiziksel ortamlarda düzenlediği 1.000’inci Xiaomi Mağazası etkinlikleriyle kutluyor.

Bu noktaya gelinmesinde büyük rol oynayan Mi Fanlarını unutmayan şirket, etkinlikler kapsamında özel hediyeler ve promosyonlar sunuyor. Türkiye’ye özel olarak hazırlanan çalışmalar kapsamında 64 GB Redmi 9C’de 100 TL ve tüm Redmi Note 10’da 200 TL indirim yapılacak.

Yerli üretilen Redmi 9T alan herkese Mi True Wireless Earphones 2 Basic hediye edilecek. Seçili modelleri satın alan kullanıcılara da 1500 adet ‘Teşekkürler’ tshirt’ü verilecek. Bunların yanında belirli ekosistem ürünlerinde de yine çok özel indirimler Türkiye’nin 29 şehrinde 59 adet Mi Store’da Mi Fanlarını bekliyor.

Bu başarı, dünyanın dört bir yanında fiziksel mağazaların karşı karşıya kaldıkları tüm zorluklara rağmen elde edildi. Xiaomi’nin 1.000’inci mağazası, şirketin tüketiciler arasındaki gücünü ve küresel pazarlardaki büyüme potansiyelini göstermesi açısından büyük önem taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın