reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

iPhone 13 Pro

Merakla beklenen iPhone 13 ailesi bir kez daha ortaya çıktı

iOS 15‘in tanıtılmasının ardından tüm gözler iPhone 13 ailesine çevrildi. Eylül ayında tanıtılmasını beklediğimiz yeni modellerle ilgili yeni bir haber ortaya çıktı.

Advertisement

Nashville Chatter Class, Avrasya Ekonomik Komisyonu (EEC) veritabanında  iPhone 13 modeline işaret eden yeni bir Rusça düzenleme dosyasını keşfetti. iOS 14 yüklü iPhone modelleri, A2628, A2630, A2634, A2635, A2640, A2643 ve A2645 model numaralarıyla karşımıza çıkıyor. Model numaralarının hiçbiri Apple’ın mevcut akıllı telefon serisine karşılık gelmiyor. Bu da yeni serinin yolda olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tasarım açısından radikal bir değişikliğe sahip olması beklenmeyen modellerin daha ufak bir çentikle geleceği ifade ediliyor. Daha ufak ekran çentiği sayesinde yeni modellerdeki ekran deneyiminin sonsuz ekran deneyimine bir adım daha yaklaşacağı söyleniyor. Çentiksiz ekran tasarımının önümüzdeki yıl satışa sunulacak yeni iPhone modelinde kullanılacağı dile getiriliyor.

iPhone 13 ailesi ne zaman Türkiye’de olacak?

A15 Bionic işlemcisi ve geliştirilmiş kamera performansı yeni modellerde yer alması beklenen özellikler arasında. Yeni Pro modellerindeki ana kameranın özellikle düşük ışık koşullarında daha iyi performans sergilemesi bekleniyor. Yeni modellerin ekim veya en geç kasım ayında Türkiye’de de satışa sunulacağını şimdiden söylemek mümkün.

iPhone 13

Haberde kullanılan görsel temsidilir

İlginizi Çekebilir

Sony’den müzik odaklı ilginç cihaz