reklamı kapat

POPÜLER

POCO M3 Pro 5G

POCO M3 Pro 5G ortaya çıktı; işte kendisini gösteren ilk detaylar

Xiaomi alt markası POCO’nun yeni bir telefonu daha ortaya çıktı. Bu model POCO M3 Pro 5G ve ilgi çekici görünüyor. İşte detaylar;

Xiaomi biliyorsunuz geçtiğimiz hafta POCO X3 Pro ve POCO F3 modellerini resmi olarak Türkiye’ye getirdi.

POCO modellerine büyük önem veren ve bu konuda ürün gamını hızlı şekilde artıran firma, POCO M3 Pro 5G ile sürece dikkat çekmeyi bilen bir seçenek daha ekleyecek.

Resmi tasarımını yukarıda görebileceğiniz model, bu konuda fark yaratmayı ve kendisine baktırmayı biliyor. Burada özellikle arkadaki tasarım oyunları dikkat çekiyor.

Şimdilik üç farklı renkte görünen telefon, gücünü kesin olarak MediaTek imzalı bir işlemciden alacak. Burada beklenti Dimensity 700 olacağı yönünde. Söylendiği kadarıyla telefon AnTuTu’dan 330 bin seviyesine yakın bir puan alıyor.

İsminde de geçtiği üzere 5G desteği bulunan telefon, ön kamerayı büyük sayılacak bir ekran deliğinde taşıyor. Arkada ise üçlü kamera sistemi bir araya geliyor.

Parmak izi sensörü yanda olan telefon, yüzde 99 ihtimalle 90 Hz ya da üstü yenilemeye sahip bir ekran üzerine kuruluyor. Bir oyun telefonu olmayan cihaz, temel her ihtiyacı rahatlıkla karşılayabilecek türde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POCO M3 Pro 5G de Türkiye pazarına gelebilir

Modelin çok yakında resmi olarak lanse edilmesi bekleniyor. Telefonun ilk olarak hangi pazarlarda çıkacağı ya da fiyatı gibi bilgilerin ise yakında netleşmesini bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın