reklamı kapat

POPÜLER

Nostalji Plus

Nostalji Plus; elektrikten güç alan yerli girişim modeli hakkında bilmeniz gerekenler

Günlük ulaşım ihtiyaçlarını karşılamada iddialı olan Nostalji Plus, retro tasarımıyla da kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Elektrik gücünün yeni nesil ulaşım trendlerinin merkezinde olduğu artık bir sır değil. Kara taşımacılığının yanında artık hava ve deniz ulaşımı için de yavaş yavaş bu alanda önemli gelişmeler görüyoruz. Günümüzde bu değişimi en radikal şekilde hissettiğimiz yerler ise şehirler. Motosikletlerin yanında elektrikli scooterların da artık çevremizi sardığı bir yaşamla karşı karşıyayız. Çevre dostu karakterleriyle öne çıkan bu tür araçları cazip kılan en büyük etmenlerden birisi de ekonomik olmaları. Kullanıcıların ilgisi doğrultusunda artan girişim niteliğindeki oluşumları daha çok yurt dışında görsek de, Türkiye’de de elini taşın altına sokanlar yok değil. Hazim Kaan Kökavşar ve Mustafa Mavi tarafından hayata geçirilen Nostalji Motor, son dönemlerde bu furyada dikkat çekenler arasında kendisine yer açıyor. Nostalji Plus modelleriyle retro tasarım çizgilerini elektrik gücüyle buluşturan ürün gamında temaya uygun zengin renk seçenekleri de dikkat çekici.

Nostalji Plus 50 kilometre menzil vadediyor

Nostalji Plus modellerinin teknik seviyesi, günlük ulaşım ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyede rakamlardan oluşuyor. Çift kişilik modellerde tamamen dolu batarya ile 50 Kilometre menzilin yapılabildiğini görüyoruz. Modellerin tamamında standart olan bataryanın tamamen dolumu ise 4 saat sürüyor. İşin elektrik motoru kısmında ise 2 beygir güç üreten bir ünite kullanılıyor. Modeller bu kombinasyonla maksimumda 40 km/s hıza çıkabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nostalji Plus’ın donanımlarında da günlük ihtiyaçlar es geçilmemiş. Tamamen el işçiliğiyle üretilen deri koltuklar kullanıcıların isteğine göre farklı renk seçenekleriyle kombin edilebiliyor. Ufak bir multimedya desteğinin de bulunduğu modellerde USB ve Bluetooth bağlantısının yanında radyo da sunuluyor. 32 bin TL’lik fiyatla satışa sunulan modellerin tüm renk seçenekleri ve detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Markanın Antalya, Ankara ve Samsun gibi yerlerde bayiliklerinin bulunuyor.

İlgili Video

Harley-Davidson LiveWire