reklamı kapat

POPÜLER

Ape Ryder Buffalo elektrikli bisiklet

70 km menzil sunan Ape Ryder Buffalo elektrikli dağ bisikleti için BİM fırsatı [12 Temmuz 2024]

Ape Ryder Buffalo elektrikli dağ bisikleti yeniden BİM’de satışa çıkıyor. Önümüzdeki hafta BİM’de piyasaya sürülecek bisiklet ön ve arka süspansiyonu bünyesinde barındırıyor. Bu sayede arazi koşullarında da sürülebilen bisiklet uzun menzil değeriyle de dikkat çekiyor.

Bisikletteki pil yüzde 100 şarj edildiğinde 70 kilometrelik menzil değeri elde ediliyor. Bu menzil değeri optimum koşullarda elde edilebiliyor. Saatte maksimum 25 kilometre hız sunan elektrikli bisiklet nostalji motosiklet tasarımı,  ayırt edici ve akılda kalıcı görünümüyle öne çıkıyor. Engebeli yollardaki tümseklerin etkisini etkili bir şekilde azaltan süspansiyonlu şasi ile daha yumuşak bir sürüş deneyimi yaşanabiliyor. Hidrolik frenin tercih edildiği elektrikli bisiklet dik yokuşları kolay bir şekilde çıkabiliyor. Her türlü arazü koşulu için uygun olan bisiklette 27.5 inç çapında jantlar bulunuyor. Kullanıcılar pedal destek modları arasında geçiş yapabiliyor. 23 kilogram ağırlığındaki bisiklette LCD gösterge ekranı da mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ape Ryder Buffalo elektrikli bisiklet modelinin BİM’deki kampanyalı fiyatı

Kullanıcılar bu ekran üzerinden bisikletle ilgili bilgilere ulaşabiliyor.250 watt gücünde bir motoru bünyesinde barındıran bisiklet önümüzdeki hafta BİM’de kullanıcıların beğenisine sunulacak. Elektrikli bisikletin BİM’deki fiyatı ise 29.999 TL olacak. Kullanıcılar elektrikli bisikleti kredi kartlarıyla 6 taksitle temin edebiliyor. Yeni kampanya haberleri geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’ı takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın