reklamı kapat

POPÜLER

Ape Ryder Buffalo elektrikli bisiklet

80 kilometre menzil sunan Ape Ryder Buffalo elektrikli bisiklet için BİM kampanyası [31 Mayıs 2024]

Ape Ryder Buffalo elektrikli bisiklet BİM’de kampanyalı olarak satışa sunuluyor. 31 Mayıs‘ta piyasaya çıkacak bisiklet tasarımıyla dikkatleri üstüne çekiyor.

Hem ön hem de arka tarafında süspanyion sisteminin tercih edildiği Ape Ryder Buffalo zorlu arazi koşullarında kullanılabiliyor. Bisikletteki pil yüzde 100 şarj edildiğinde 80 kilometrelik menzil değeri elde ediliyor. Bu menzil değeri optimum koşullarda elde edilebiliyor. Saatte maksimum 25 kilometre hız sunan elektrikli bisiklet nostalji motosiklet tasarımı,  ayırt edici ve akılda kalıcı görünümüyle öne çıkıyor. Engebeli yollardaki tümseklerin etkisini etkili bir şekilde azaltan süspansiyonlu şasi ile daha yumuşak bir sürüş deneyimi yaşanabiliyor. Hidrolik frenin tercih edildiği elektrikli bisiklet dik yokuşları kolay bir şekilde çıkabiliyor. Her türlü arazü koşulu için uygun olan bisiklette 27.5 inç çapında jantlar bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ape Ryder Buffalo elektrikli bisikletin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Kullanıcılar pedal destek modları arasında geçiş yapabiliyor. 23 kilogram ağırlığındaki bisiklette LCD gösterge ekranı da mevcut. Kullanıcılar bu ekran üzerinden bisikletle ilgili bilgilere ulaşabiliyor.250 watt gücünde bir motoru bünyesinde barındıran bisiklet önümüzdeki hafta BİM’de kullanıcıların beğenisine sunulacak. Elektrikli bisikletin BİM’deki fiyatı ise 39.999 TL olacak. Kullanıcılar elektrikli bisikleti kredi kartlarıyla 6 taksitle temin edebiliyor. Yeni kampanya haberleri geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’ı takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER