reklamı kapat

POPÜLER

RKS BN5 Pro

40 km menzil sunan RKS BN5 Pro elektrikli bisiklet için yeni BİM kampanyası açıklandı [31 Mayıs 2024]

RKS BN5 Pro elektrikli bisiklet yeniden BİM’de satışa çıkıyor. Önümüzdeki hafta satışa sunulacak elektrikli bisiklet kolay çıkarılabilen bir pille geliyor. Kullanıcılar pili yüzde 100 şarj ettiğinde 40 kilometrelik bir menzil değeri elde ediyor.

36V 10 Ah lityum iyon pili bünyesinde barındıran RKS BN5 Pro, 250 watt motora sahip. 22 kilogram ağırlığındaki bisiklet günlük kullanım için uygun bir elektrikli bisiklet olan BN5 Pro, saatte maksimum 25 kilometre hız sunuyor. Bisiklette LED ön far da bulunuyor. Bu far sayesinde gece sürüşlerinde de kullanılabilen modelin ön tarafında LCD gösterge ekranı da mevcut. Bu gösterge üzerinden bisikletin yaptığı hız değeri görülebiliyor. Göstergede aydınlatma olduğu için düşük ışık koşullarında bisikletle ilgili değerler kolayca görülebiliyor. Bisiklette bununla birlikte 20 inç çapında jantlar tercih ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RKS BN5 Pro elektrikli bisikletin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Bisiklet katlanabilir bir tasarıma sahip olduğu için BN5 Pro otomobil bagajlarına ve toplu taşıma araçlarına rahatlıkla girebiliyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan bisiklet yapılan indirimle şu anda 19.999 TL‘ye satılıyor. Elektrikli bisiklet kredi kartlarıyla 6 taksitle de satın alınabiliyor. Kampanya 31 Mayıs‘ta geçerli olacak.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın