reklamı kapat

POPÜLER

Pokemon Go’da yumurtadan artık sürpriz Pokemon’lar çıkıyor [Video]

Yaz aylarının en popüler oyunuyken ciddi bir düşüş yaşayan Pokemon Go‘nun telafi çalışmaları devam ediyor. Yapılan son güncelleme ile birlikte yumurtalardan sürpriz Pokemon’lar çıkmaya başladı.

Başlangıçta büyük ilgi gören bu mobil oyunu kurtarmak için Cadılar Bayramı gibi günlere özel etkinlikler düzenlenmeye başlanmıştı. Ardından yeni bir Pokemon’un yani Ditto‘nun oyuna eklendiğini fark edildi. Son olarak yapılan güncellemeyle birlikte Togepi ve Pichu gibi şirin Pokemon’lar yumurtalardan çıkmaya başladı. Elbette yeni Pokemon’lar bu tatlı ikili ile sınırlı kalmıyor. Normalde Pokémon Gold ve Pokémon Silver ile tanıtılan Elekid, Cleffa, Igglybuff, Magby ve Smoochum daha şimdiden yumurtalardan çıkıyor. Tabii henüz güncellemenin bu Pokemon’larla sınırlı kalıp, kalmayacağı bilinmiyor. İlerleyen günlerde oyun içinde tatlı sürprizlerle karşılaşma ihtimalimiz oldukça yüksek.

Bu arada belirtmeden geçmeyelim, Pokemon Go yeni yıl için de ufak bir etkinlik düzenliyor. 29 Aralık‘ta başlayacak bu etkinliğe dair şimdilik bilinen tek şey kırmızı yılbaşı şapkalı Pikachu‘lar yakalayabileceğimizden ibaret. Kısa bir süre sonra yeni yıla özel sürprizlerin de açıklanması bekleniyor.