reklamı kapat

POPÜLER

Hitman Sniper

Popüler nişan alma oyunu kısa süreliğine ücretsiz [Video]

Mobil platformun başarılı oyunları arasında yer alan Hitman Sniper’ı henüz satın almadıysanız Android kullanıcılarına güzel bir haberimiz var. 2,99 TL’den indirilebilen oyun kısa bir süreliğine ücretsiz hale geldi. iOS platformunda ise oyunun halen ücretli olduğunu belirtmekte yarar var.

Oyuncuların stratejik becerilerini geliştirip ve kusursuz suikastlar düzenleyecekleri oyunda Ajan 47 rolü üstleniyor. 150’nin üzerinde görevin ve 10 farklı kontratın yer aldığı Hitman Sniper’da 16 farklı silah bulunuyor.  Oyunculaın  hedefleri yok edip silah parçalarını toplamaları ve en güçlü silahların kilidini açmak için taslakları tamamlamaları gerekiyor.  Oyuncular suikast için becerilerini geliştirirken sırları ve hileleri de ortaya çıkarıyor. Dünyanın en iyi suikastçısı olmak için oyuncuların puanlarını yükseltecekleri ve rütbe atlayacakları oyunun Türkçe dil desteğiyle geldiğini belirtelim. Kontrolleri kadar grafikleriyle harikulade bir deneyim yaşatan Hitman Sniper’da zombi avlama becerileri de yer alıyor.

Nişan alma oyunu tutkunlarını sevindirecek haber

Sunduğu aksiyonla oyunculara güzel bir deneyim yaşatan oyunun Square Enix şirketinin imzasını taşıdığını da belirtelim. Oyunun Android versiyonunu buraya, iOS versiyonunu ise 0,59 TL ücret ödeyerek buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Video