reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Strakz

Xiaomi’nin “StRaKz” isimli gizemli bir modeli daha ortaya çıktı

Artık sadece Çin değil dünyanın en önemli akıllı telefon üreticilerinden birisini haline gelen Xiaomi, bu konuda yeni modeller geliştirmeye devam ediyor. Bu sefer ise karşımızda StRaKz isimli gizemli bir telefon bulunuyor.

Şu sıralar esas olarak Mi 7‘nin beklendiği firma, yeni modeliyle Geekbench‘te karşımıza çıktı. Tam olarak “StRaKz” şeklinde görülen telefon, test detaylarına bakıldığı zaman Snapdragon 625 işlemciyle karşımıza çıkıyor. Bu işlemciyi Redmi S2, Redmi Note 5, Redmi 5 Plus, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi 4 Prime, Mi Max 2, Mi A1 ve Mi 5X modellerine de koyan firma, elde edilen performanstan memnun görünüyor. Bu noktada tek çekirdekten 902, çok çekirdekten şse 1.536 puan ana Xiaomi StRaKz, 4 GB RAM’e sahip. Testi Android 8.1 ile ziyaret eden telefon, giriş seviyesine yeni bir soluk katacak gibi görünüyor. 2018’de 100 milyon telefon satmak isteyen firma, bunun için ürün gamını hızlı şekilde büyütmeye çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Strakz

Geçtiğimiz hafta da “Xiaomi Valentino” ortaya çıkmıştı

Geekbench’te görülen telefon, henüz duyurulmamış Snapdragon 638 işlemci kullanıyor. Bu noktada tam 6 GB RAM ile desteklenen telefon, tek çekirdekten 1.485, çok çekirdekten ise 5.440 puan alıyor.  Diğer detayları hakkında çok fazla bilginin bulunmadığı telefon, Android 8.1.0 üzerinde test ediliyor. Grafik tarafında Adreno 509 GPU ya da daha üstüne sahip olacağı tahmin edilen cihaz, yakın zamanda detaylanacak deniyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlgili Video

Önemli model Mi 6X için tanıtım videosu