reklamı kapat

POPÜLER

Hitman Sniper’ı satın almayı düşünenlere müjde

Hitman Sniper satın almayı düşünen kullanıcılar paylaşacağımız haberle mutlu olacağa benziyor.

Geçtiğimiz mayıs ayında da Android kullanıcıları için ücretsiz olarak indirmeye sunulan Hitman Sniper, yeniden ücretsiz olarak yayınlandı. Android kullanıcıları tarafından indirilebilen oyunun 6 Eylül tarihine kadar ücretsiz hale geldiğini söyleyelim. iOS platformunda ise oyunun halen ücretli olduğunu belirtelim.

Oyuncuların stratejik becerilerini geliştirip ve kusursuz suikastlar düzenleyecekleri oyunda Ajan 47 rolü üstleniyor. 150’nin üzerinde görevin ve 10 farklı kontratın yer aldığı Hitman Sniper’da 16 farklı silah bulunuyor. Oyunculaın hedefleri yok edip silah parçalarını toplamaları ve en güçlü silahların kilidini açmak için taslakları tamamlamaları gerekiyor. Oyuncular suikast için becerilerini geliştirirken sırları ve hileleri de ortaya çıkarıyor. Dünyanın en iyi suikastçısı olmak için oyuncuların puanlarını yükseltecekleri ve rütbe atlayacakları oyun Türkçe dil desteğiyle geliyor. Kontrolleri kadar grafikleriyle harikulade bir deneyim yaşatan Hitman Sniper’da zombi avlama becerileri de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hitman Sniper Android kullanıcıları için ücretsiz

Oyunculara güzel bir deneyim yaşatan Hitman Sniper’ın iOS ve Android versiyonlarını haberin devamındaki bağlantı sayfaları üzerinden indirebilirsiniz.

Video