reklamı kapat

POPÜLER

Porsche 911 için çekilen aşırı yaratıcı hologram reklamı [Video]

Tasarım, performans, inovasyon, teknoloji, konfor, lüks ve dahası… Porsche 911’i herhangi bir alanda geçebilecek çok az rakip var. Alman üreticinin ikonik otomobili için gerçekleştirdiği reklam kampanyası da Porsche 911’e yakışacak şekilde rakipsiz.

Porsche ve reklam ajansı Cramer-Krasselt ortaklığıyla gerçekleştirilen yeni Porsche 911 reklamı, reklamcılığa seviye atlatacak derecede yenilikçi. Fast Company dergisinin nisan sayısında vücut bulan reklam, Porsche 911’i okuyuculara hologram şeklinde sunuyor. “Dünyanın ilk interaktif basılı hologram reklamı” şeklinde lanse edilen reklam için cam prizmayla canlanan bir Porsche 911 görüyoruz.

Fikir fazlasıyla yaratıcı, uygulanış biçimi ise son derece basit görünse de yaratıcı ekibin başındaki isim Marshall Ross, hologramı oluşturan prizmalarla en doğru açıyı yakalamanın epey zaman aldığını belirtiyor. Porsche 911’in geleneklerine bağlı kalarak farklı, yenilikçi ve teknolojik yapısına vurgu yapan ve bunu aynı şekilde uygulayan reklam çalışmasına hemen yukarıdan göz atabilirsiniz.