reklamı kapat

POPÜLER

PS Plus’ın Mayıs ayı ücretsiz oyunları belli oldu [Video]

27 Nisan 2017

Bir ay daha yavaş yavaş sona ererken PS Plus üyelerinin en sevdiği zaman geldi. PlayStation Plus üyelerine özel olarak mayıs ayında ücretsiz olarak verilecek oyunlar belli oldu. Görünüşe bakılırsa PS kullanıcıları bu ay içerisinde aksiyona doyacak. 

Bu ay Tales from the Borderlands ve Alienation olmak üzere iki önemli oyun öne çıkıyor. Tales from the Borderlands,  Gearbox’un ünlü oyun serisi Borderlands’in hikaye tabanlı macera oyunlarında usta olan Telltale’in ellerinde şekillenmiş hali olarak karşımızda duruyor. Ekibimizle birlikte uzun saatler boyunca sürecek bir maceraya atıldığımız yapımda aldığımız her karar gidişatı etkiliyor ve gelişmiş diyalog sistemi sayesinde sinema tadında bir deneyim yaşanıyor.

Alienation ise hiçbir şey düşünmek istemeyen ve salt eğlence arayanlara hitap ediyor. Önümüze çıkan tüm uzaylıları yok etmeye çalıştığımız yapımda binlerce uzaylının hakkından gelerek karakterlerimizi güçlendiriyor ve yeni silahlar edinerek bölümleri birer birer geçmeye çalışıyoruz. Online desteği sayesinde oyunumuza arkadaşlarımızı dahil ederek eğlenceyi katlamak da mümkün oluyor.

PS4 ve diğer konsollar için mayıs ayında ücretsiz olan oyunların tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz. Geçen ayın ücretsiz oyunlarının 2 mayıs tarihine kadar indirilebilir olacağını da sözlerimize ekleyelim.

Alienation (PS4)
Tales from the Borderlands (PS4)
Blood Knights (PS3)
Port Royale 3: Pirates and Merchants (PS3)
Laser Disco Defenders (PS Vita)
Type: Rider (PS Vita)

VİDEO

YORUMLAR