reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Battlegrounds

PUBG 25.2 güncellemesiyle gelen yenilikler duyuruldu

PUBG 25.2 güncellemesiyle gelen yenilikler açıklandı. Dragunov silahı, geliştirilmiş AUG taarruz tüfeği ayarlamaları ve büyüleyici Chroma geliştirilebilir silah kozmetik sistemi güncellemeyle birlikte geliyor.

AUG, oyun dünyasının genelinde ortaya çıkan bir silah olarak yeniden entegre edildikten sonra stratejik geliştirmelere tabi tutuldu, bu da kullanımını ve zafer oranlarını artırdı.  Yeni seri nişancı tüfeği (SNT) Dragunov oyunda karşımıza çıkıyor. Bu güçlü silah yüksek bir hasar potansiyeline ve 500 metre etkili menzile sahip. Gücünü daha da artıran ve tüm dürbünlerle uyumlu Dragunov, oyunculara son derece esnek bir oynanış vadediyor. PUBG, AUG özelliklerini yeniden düzenleyerek atış hızını 720’de dengeleyip yatay ve dikey geri tepmesini güncelledi.  Bu sayede Beryl M762 ve M416 arasındaki boşluğunu dolduran, dengeli ve rekabetçi bir seçenek ortaya çıkmış durumda. Chroma, silah kaplamalarına canlı tonlar ve büyüleyici efektler katıyor. Güncellemeyle birlikte görsellik açısından oyunculara bir yelpaze sunuluyor.  Güncelleme aynı zamanda toplam öldürmeleri ve kafa atışı vuruşlarını takip etmek için Battlestat kaplamasının yenilenmiş bir tasarımını da beraberinde getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Battlegrounds yeni güncellemelerle deneyimi zenginleştiriyor

25.2 güncellemesinde PUBG Corporation, topluluk geri bildirimlerini dinlemeye büyük önem verdi ve oyuna bir dizi yeni özellik eklerken, oyunun deneyimini daha da geliştirmeye odaklandı.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın