reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Battlegrounds

PUBG: Battlegrounds 27.2 güncellemesi yayında; işte oyuna gelen yenilikler

PUBG Battlegrounds 27.2 güncellemesi indirmeye sunuldu. Oyunun yeni haritası olan Rondo’ya bir dizi özellik getiren güncellemede yeni para birimiyle güçlü yükseltmeler ve silahlar satın alınabilen ilk oyun içi mağazası sunuyor.

Bu güncellemeyle oyuna eklenen Rondo ’Marketlerinde oyun içi satın alımlar yapmak mümkün. Rondo’ya özel oyun içi para birimi BR Coin’leri kullanarak satın alınabilecek bir dizi öğeyle ihtiyaç duyulan eşyalar alınabiliyor. Marketler, her biri benzersiz ürünler sunan üç farklı kademeden oluşuyor. Oyuna eklenen yeni, premium olmayan para birimi BR Coin’leri, oyun dünyasında ortaya çıkan öğeler ve oyun içi görevler aracılığıyla elde edilebileceği gibi Pillar nöbetçilerini yenerek veya envanterdeki eşyaları Market’te satarak da kazanılabiliyor. Oyunda satın alınabilen çeşitli öğelerin kilidini ancak BR Coin ile açılabiliyor. Market’e özel iki yeni ürün eklenmiş durumda. İmdat kalkanı fişeği fırlatılabilir bir savunma eşyasıyken savaşa hazırlık kiti ise bir iyileştirme ve enerji eşyası.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG: Battlegrounds 27.2 çok sayıda yenilikle geliyor

Oyuncular, üç farklı zorluk seviyesinde ve çeşitli ödüller içeren oyun içi görevleri tamamlayarak BR Coin, eşyalar ve daha fazlasını kazanabiliyor. Güncelleme belirli silah ve araçları kaldırırken diğerlerinin ortaya çıkma oranlarını artırıyor ve bu sayede Rondo belirme sistemine önemli değişiklikler getiriyor. Bu ayarlama, Rondo haritasındaki genel oyun deneyimini ve dengeyi geliştirmeyi amaçlıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın