reklamı kapat

POPÜLER

Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed

Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed tanıtıldı; işte fiyat

Razer bugün ürün gamına bir klavye modeli daha eklediğini duyurdu. Gelin Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed ile tanışın.

Tahmin edebileceğiniz üzere oyunculara özel olan yeni kablosuz klavye modeli Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed, kısıtlı alana sahip kullanıcılara hitap ediyor.

Çünkü “yüzde 65” formunda olan ürün, ayrı sayısal tuş takımına sahip değil ve bilek desteği de neredeyse bulunmuyor.  Firmadan yapılan resmi açıklamada ürün şöyle tanımlanıyor:

“Şık, minimalist bir görünüm isteyen veya masaüstü alanından tasarruf etmek isteyen oyuncular için tasarlanan BlackWidow V3 Mini HyperSpeed; maksimum kullanılabilirlik için tam yükseklikte tuşlara, ok ve gezinme tuş takımlarına ve Razer HyperSpeed Wireless’a sahip, özellik açısından zengin, %65 oranında bir oyun klavyesidir.

BlackWidow V3 Mini HyperSpeed, işlevselliği koruyan ve kompakt bir form faktöründe sorunsuz, düşük gecikmeli kablosuz bağlantı için hızlı HyperSpeed Wireless ekleyerek hem düzenli hem de sınırlı alan kurulumları için ideal oyun ve çok yönlü klavyedir.”

Yukarıda da dediğimiz gibi kablosuz yapıda olan ve HyperSpeed bağlantı yanında Bluetooth üzerinde de üç farklı cihaza bağlanabilen oyuncu klavyesi, firmanın kendi mekanik tuş anahtarlarını kullanıyor. Burada 80 milyon tuş ömrü veriliyor.

Elbette RGB aydınlatması olan ve gecikme sorunu yaşatmayan BlackWidow V3 Mini HyperSpeed, alüminyum gövdesiyle sağlam bir seçenek konumunda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son dönemde BlackWidow V3 Mini HyperSpeed gibi ufak klavyelere büyük bir ilgi bulunuyor

Razer’ın Çevre Birimleri İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “2010 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana, BlackWidow serisi oyun klavyeleri için ölçütleri belirledi ve topluluk geri bildirimleriyle sürekli olarak gelişiyor” dedi ve ekledi:

“Razer Huntsman Mini’nin piyasaya sürülmesinden bu yana hem oyun hem de günlük kullanım için temel tuşlarını korurken, kompakt ve kablosuz bir kalvye talepleri alıyorduk. Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed de bu taleplerin bir sonucu hem oyun hem de günlük kullanımda ihtiyaç olan temel tuşlarını koruyan kompakt ve kablosuz bir klavye olarak karşımıza çıkıyor. “

Oyuncuların dikkatini çekecek Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed için açıklanan yurt dışı satış fiyatı 180 dolar seviyesinde. Ürünü ileride Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir

Epic Games tarafından gösterilen göz alıcı sistem