reklamı kapat

POPÜLER

Razer Fossil akıllı saat

Razer ve Fossil ikilisi oyuncular için özel akıllı saat tanıttı

Oyuncular için olmayan hiçbir ürün yok. Bunlar arasına Razer ve Fossil imzalı yeni bir akıllı saat modeli de dahil edildi.

Oyuncu ekipmanları konusunda dünya devi Razer ve saat konusunda alanın en büyüklerinden Fossil, CES 2022’de güçlerini birleştirdikleri yeni Razer X Fossil Gen 6 akıllı saat ile ses getirdi. Temelde Fossil Gen 6 akıllı saat üzerine kurulan model, yuvarlak yapıda ve genel olarak şık bir tasarıma sahip. Gücünü Snapdragon Wear 4100+ işlemciden alan akıllı saat, yapılan açıklamaya göre Analog, Metin ve Chroma dahil olmak üzere üç özel Razer saat yüzünün yanı sıra, iki adet şık değiştirilebilir kayışa sahip.

44mm kasa, 1,28 inç ekran ve Wear OS işletim sistemi ile gelen akıllı saat hakkında Razer İş Geliştirme Direktör Yardımcısı Addie Tan, “Sınırlı sayıda bir akıllı saat tasarlamak ve Razer X Fossil Gen 6’yı dünya çapındaki oyuncu topluluğumuzla paylaşmak için Fossil ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz” diyor ve ekliyor: “Oyuncuların yaşam tarzlarını yükseltmek ve onlara sadece güzel görünmekle kalmayıp aynı zamanda hayatlarına değer katan ürünler sunmak için her zaman fırsatlar arıyoruz.

Bu nedenle oyuncuların refahını Razer X Fossil Gen 6’nın kalbinde tuttuk. Fossil’in yenilikçi teknolojisinden ve Razer’ın ikonik tasarım estetiğinden yararlanan bu akıllı saat, sizi oyunda bir adım önde tutmak için mükemmel bir aksesuar olacak.”

Addie Tan ayrıca “Fossil’deki ekiplerimiz, Wear OS by Google ve Qualcomm Technologies Inc.’in gibi markaların yanı sıra, kullanıcılarımıza sunabileceğimiz yeni inovasyonlar için her zaman çabalıyoruz. Sınıfının en iyisi başka bir marka olan Razer ile de bu bağlamda çalışmaktan heyecan duyuyoruz.

Dünya çapında etkileyici bir topluluğa sahip olan Razer, donanım, yazılım ve hizmetlerden oluşan en büyük oyuncu odaklı ekosistemi tasarladı ve inşa etti. Oyun endüstrisi son yıllarda muazzam bir şekilde büyüdü. Bu açıdan, oyuncuların yaşam tarzlarına yönelik bir akıllı saat üzerinde iş birliği yapmaktan heyecan duyuyoruz” diyor.

Razer X Fossil Gen 6 akıllı saat, bu ay www.fossil.com, www.razer.com internet sitelerinde ve belirli perakende mağazalarında yalnızca 1.337 adetle sınırlı bir miktarda 329 dolara satılacak. Bu ürün yüksek ihtimalle hiçbir zaman Türkiye’de resmi olarak satılmayacak.

İlginizi Çekebilir: Gelin Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın