reklamı kapat

POPÜLER

Razer’dan her derde deva harici pil

06 Mart 2017

Razer oyuncuları hiçbir zaman yarı yolda bırakmamak adına yeni harici pilini görücüye çıkardı. Yüksek pil kapasitesi ve hızlı şarj teknolojisi hafif gövdeyle buluşuyor.

Ürettiği oyuncu ekipmanlarıyla öne çıkan Razer’ın yeni harici pili Razer Portable Power Bank, kullanıcılara 12.800 mAh‘lik bir güç sunuyor. Alüminyum gövdeyle gelen harici pil, hafif ve dayanıklı. Oldukça sade bir tasarımı olan cihazın üstünde ikonik Razer logosu yer alırken alt tarafında USB Type C ve microUSB girişleri ile ne kadar şarj kaldığını gösteren LED ışıklar, üst tarafında ise iki adet USB çıkışı yer alıyor.

Qualcomm Quick Charge 3.0‘ı destekleyen Razer Portable Power Bank, cihazları klasik şarj aletlerine kıyasla dört kat daha hızlı şarj ediyor. Razer Blade Stealth‘e yaklaşık 6 saatlik ekstra pil ömrü katan cihaz, yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz cinsten. Razer’ın harici pilini USB-C üzerinden şarj olan dizüstü bilgisayarları şarj etmek için de kullanabilirsiniz.

Ne yazık ki Razer’ın harici pili için net bir çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak cihazın bu ay içinde satışa sunulması bekleniyor. Yurt dışı fiyatı 150 dolar olarak açıklanan cihazın çıkış tarihi için önceden bilgi almak isterseniz internet sitesinde yer alan haber bültenine üye olabilirsiniz.

YORUMLAR