reklamı kapat

POPÜLER

Realme Band 2

Bütçe dostu Realme Band 2 aktivite bilekliği için A101 fırsatı [Ocak 2024]

Realme Band 2 aktivite bilekliği A101’de kampanyalı olarak satın alınabiliyor. A101’in online sayfası üzerinden temin edilebilen aktivite bilekliği uygun fiyatıyla öne çıkıyor.

1,47 inç TFT renkli ekranı bünyesinde barındıran Realme Band 2, hafif ve ince tasarımıyla göze çarpıyor. Büyük ekranı sayesinde okuma deneyimini kolaylaştıran bileklik 6 şık TPU kayış seçeneğiyle satın alınabiliyor. 100’ün üzerinde saat arayüzünü bünyesinde barındıran Redmi Band 2, 30’dan fazla fitness moduna destek veriyor. Egzersiz süresi, yakılan kalori miktarı ve kalp atış hızı saat üzerinden net bir şekilde görülebiliyor. 50 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabilen bileklik yerleşik yüksek hassasiyetli PPG sensörüne sahip. Kalp atış hızını günde 24 saat boyunca izleyebilen bileklik anormal kalp atışı tespitinde kullanıcılara uyarı gönderiyor. Kandaki oksijen doygunluğu (SpO₂) seviyesi, kandaki oksijen miktarını belirtiyor. Aktivite bilekliğinde uzun uykuyu ve kısa uykular da izlenebiliyor. Cihaz uyku düzeni hakkında ayrıntılı raporlar sağlıyor. Aktivite bilekliği yüzde 100 şarj edildiğinde 14 güne varan pil ömrüne imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Band 2 aktivite bilekliğinin A101’deki fiyatı ne kadar?

Cihazın pil ömrü yoğun kullanımda 6 güne düşüyor. A101 kampanyasında satışa sunulan cihazın fiyatı ise 669 TL. Cihaz kredi kartlarıyla taksitli olarak da satılıyor. Yeni indirim haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.
Realme

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın