reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K40 Gaming Edition POCO F3 GT

Redmi K50 Gaming Edition fiyat-performans özelinde iddialı olabilir

Çok sayıda modelden oluşan Redmi K50 ailesinde bir Redmi K50 Gaming Edition modeli de yer alıyor. Model bugün bir kez daha gündemde.

Xiaomi alt markası Redmi’nin merak edilen yeni K50 serisi en son konuşan sağlam kaynaklara göre K50, K50 Pro, K50 Pro+ ve K50 Gaming modellerinden oluşacak. Bu modellerin daha önce 2021’i kaçıracağı, resmi olarak 2022 Şubat ayında lanse edileceği aktarılmıştı.

İşte bu modellerin oyuna odaklanan versiyonu Redmi K50 Gaming Edition, kesin olarak yolda ve oyun konusunda firmanın en güçlü versiyonu olmaya hazırlanıyor. POCO F3 GT gibi fiziksel yan tuşlara sahip olduğu aktarılan telefon, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K50 Gaming Edition için iki farklı versiyon da olabilir

Bazı kaynaklara göre telefonun normal ve Pro olmak üzere iki farklı sürümü olacak. Normalde MediaTek Dimensity 7000 işlemci, Pro’da ise MediaTek Dimensity 9000 işlemci kullanılacak.

Özellikle oyun telefonu kategorisinde fiyat-performans konusunda çok fark yaratacağı iddia edilen telefon, yüksek ihtimalle Türkiye’de satılmayacak cihazlar arasında yer alıyor. Bu telefon yerine bu modelin altyapısını taşıyan başka bir cihaz Türkiye’ye gelebilir.  K50 Gaming Edition modeli birçok pazarlara POCO F4 GT adı altında sunulabilir.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi