reklamı kapat

POPÜLER

Mac Pro

En üst düzey Mac Pro’nun dudak uçuklatan Türkiye fiyatı

Apple‘ın şu anda piyasada satın alabileceğiniz en güçlü bilgisayarı Mac Pro. Sahip olduğu güçlü özelliklerle teknolojiye meraklı kullanıcıların hayallerini süsleyen bilgisayarın Türkiye fiyatı kısa bir süre önce gerçekleşen zamla birlikte arttı.

Advertisement

Türkiye’deki başlangıç fiyatı yaklaşık 80 bin TL olan bilgisayar en üst donanım konfigürasonuyla birlikte satış fiyatı tam 697 bin TL‘ye çıkıyor. Nano texture cama sahip 6K çözünürlüklü monitör, Pro stand ve VESA montaj adaptörüyle birlikte bilgisayarın fiyatı yaklaşık 778 bin TL oluyor. Bilgisayarın satış fiyatına bakıldığında bir araba veya bir ev fiyatına denk geldiğini söylemek mümkün.

2.5 GHz 28 çekirdekli Intel Xeon W işlemci, 1.5 TB (12x128GB) DDR4 ECC bellek, her biri 2×32 GB HBM2 belleğe sahip iki adet Radeon Pro Vega II Duo GPU ve 8 TB SSD bilgisayarın depolama seçenekleri arasında yer alıyor. Bilgisayarın 697 bin TL’lik fiyatında Apple Afterburner kart, Magic Mouse 2 ve Magic Trackpad 2, Final Cut Pro X ve Logic Pro X de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mac Pro modelinin başlangıç modeli ne gibi özellikler sunuyor?

3.5 GHz 8 çekirdekli Intel Xeon W işlemciye sahip olan bilgisayarda saat hızı Turbo Boost ile 4.0 GHz’e kadar çıkıyor. 32 GB (4×8 GB) DDR4 ECC bellek, 8 GB GDDR5 belleğe sahip Radeon Pro 580X ve 256 GB SSD depolama bilgisayarın sunduğu özellikler arasında.

Mac Pro

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept