reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Redmi Note 10

Redmi Note 10 serisi için ana kamera çözünürlüğü belli oldu

Xiaomi imzalı merak edilen Redmi Note 10 için ana kamera çözünürlüğü firma tarafından açıklandı. Rakam yüksek seviyede.

Advertisement

Redmi Note 10 serisi 4 Mart tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Seride Note 10 4G, Note 10 Pro 4G, Note 10 Pro 5G ve Redmi Note 10 Pro Max modelleri yer alıyor. En son AMOLED ekran üzerine kurulduğu netlik kazanan aile, firmanın resmi paylaşımına göre Redmi için bir ilke imza atıyor ana kamerada 108 megapiksel çözünürlük sunuyor. Başka birçok telefonunda da Samsung imzalı 108 megapiksel kamera kullanan Xiaomi, bu donanımı ilk defa bir üst seviye Redmi modeline de getiriyor. Serideki her modelde olacağı düşünülen 108 megapiksel kamera, genel olarak güzel sonuçlar sunuyor. Yeni işlemciler ve gelişen ISP’leri sayesinde bu sensörden alınan performans artıyor. Bu açıdan Redmi Note 10 serisi için de sonuçlar iyi olacaktır diye düşünülüyor.

Redmi Note 10 serisi için diğer bildiklerimiz şöyle

Note 10 4G, Note 10 Pro 4G, Note 10 Pro 5G ve Note 10 Pro Max, Xiaomi tarafından yapılan resmi açıklamaya göre ortak olarak ekranlarını çizilmeye karşı dayanıklı Gorilla Glass cam ile koruyacak ve IP52 sertifikasına sahip olacaklar. Yerlerini aldıkları modellere oranla daha iyi / güçlü titreşim sistemi taşıyacak Note 10 serinin üyeleri, yüksek kaliteli ses desteğini de getiriyor ve kesin olarak Snapdragon işlemciler üzerine kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Telefonlarda Note 10 gücünü Snapdragon 732G işlemciden alıyor, Note 10 Pro ise Snapdragon 765G 5G kullanıyor. Kutularında şarj cihazının olmayabileceği yönünde bir bilginin de sürekli olarak gündemde olduğu telefonlardan Note 10 Pro, 6 GB RAM ile 64 GB depolama, 6 GB RAM ile 128 GB depolama ve 8 GB RAM ile 128 GB depolama seçeneklerine sahip olacak. Normal Note 10 ise 4 GB RAM ile 64 GB depolama ve 6 GB RAM ile 64 GB depolama seçeneklerine sahip olacak.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu