reklamı kapat

POPÜLER

2021 Renault Megane

Renault cephesinden, araç sahibi olmak isteyenlere nisan ayı kampanyası

Nisan ayı kampanyasına Megane ve Clio gibi binek modellerinin yanında Kadjar’ı da dahil eden Renault, kullanıcıların dikkatini çekmek istiyor.

2021 yılına, Türkiye’nin en çok satan modellerinden birisi olan Megane’ı makyajlayarak giren Renault, son birkaç aydır var olan zam etkisinden etkilenmekten kurtulamadı. Tüm markalarda gördüğümüz fiyat artışı trendine karşın devreye alınan kampanyalarla kullanıcıların dikkati çekilmek isteniyor. Dacia ile birlikte nisan kampanyasını aynı anda duyuran Renault cephesinde Megane, Clio ve Kadjar modellerinin kapsama alındığını görüyoruz. 2020 yıl stoğu sebebiyle daha avantajlı olma iddiasını taşıyan Kadjar, engelli kullanıcıların radarında olacak sınırlarda geziniyor.

2019 Renault Kadjar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Renault nisan kampanyasından detaylar

Baharda bir Renault sahibi olmak isteyenler, avantajlı fiyat fırsatlarıyla buluşuyor. Nisan ayı boyunca Türkiye’nin dört bir yanındaki Renault bayilerine gelenler, sınırlı sayıdaki Yeni Megane Sedan modeline 194 bin 900 TL’den başlayan fiyat ve aylık 2 bin 500 TL taksit avantajlarından yararlanabiliyor. B-HB segmentinin açık ara lideri olan Yeni Clio, 153 bin 900 TL’den başlayan fiyat ve 2 bin TL taksit fırsatıyla bayilerde sahiplerini bekliyor. 2020 model yılı Kadjar modelleri ise Nisan ayına özel 332 bin TL’den satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

2020 Renalt Captur tanıtıldı! İşte bilmeniz gerekenler