reklamı kapat

POPÜLER

Renault_Captur
Renault Megane
Renault_Clio

Renault’dan 1.500 TL’den başlayan taksit fırsatı

Renault, otomobil sahibi olmayı düşünenlere sunduğu kampanyalarla kullanıcıların ilgisini çekiyor. Nisan ayında Renault’nun tüm binek ve hafif ticari modellerinde avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli kredi seçenekleri yer alıyor.

Müşteriler, artan ödemeli kredi kampanyası kapsamında 30.000 TL peşinat ve aylık 1.500TL’den başlayan taksit seçenekleri ile Renault sahibi olma fırsatı buluyor. Kampanya dahilinde Clio HB modeline 30.000TL peşinat ile 1.500TL’den başlayan taksitlerle sahip olunabiliyor. Megane Sedan’da 35.000 TL peşinat ile 2.000 TL aylık taksit avantajı sunuluyor. Captur modeli için 40.000 TL peşinat ile 2.000 TL aylık taksit bulunuyor.Kampanyada Kadjar ise 55.000 TL peşinat ve 3.000 TL gibi cazip aylık ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor. Artan ödeme seçeneği için 1,79 faiz oranı yer alıyor.

Müşteriler, #hayırlıolsun hashtagli kampanyada bir yıl uzatılmış garanti hakkının yanı sıra Renault Kasko’da anında 1.000TL indirim imkanına sahip oluyor.

Hafif ticari araç müşterileri için 40.000 TL kredi ve 12 aya varan vade seçenekleri için sıfır faiz fırsatı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Clio Cenevre Otomobil Fuarı’nda karşımıza çıkmıştı

Renault, yeni Clio‘nun dünya prömiyerini Cenevre Otomobil Fuarı‘nda gerçekleştirmişti. Otomobil tutkunlarının dört gözle beklediği model yepyeni özelliklerle geliyor. Daha modern ve atletik bir görünüme kavuşan Yeni Clio, 30 yıldır modeli başarıya taşıyan DNA’sını koruyor. Önceki dört neslin de mirasını barındıran Yeni Clio, efsaneye uygun yeni bir sayfa açıyor. Yeni Clio, 65 ile 130 bg arasında değişen motor gücü ile her biri kendi sınıfında eksiksiz bir benzinli ve dizel motor ürün gamına sahip.

İlgili video

Yeni Renault Clio iddialı geliyor