reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir telefon Huawei Mate X

Katlanabilir telefon Huawei Mate X kullanım deneyimini gösteren video [İzle]

Katlanabilir telefon tarafının en çok beğenilen modeli Huawei Mate X, güzel bir önce inceleme videosu ile karşımıza çıktı.

Katlanabilir telefon Huawei Mate X, gerçek kullanıcı deneyimini gösteren nadir videolardan birisiyle karşımızda bulunuyor. GSMArena tarafından mevcut haliyle detaylı olarak incelenen telefon, geleceğin nasıl olacağını açıkça gözler önüne seriyor. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz video, katlanabilir telefonun gündelik yaşamdaki kullanımı deneyimini açıkça gösteriyor. Büyük ekranıyla gerçekten geniş bir kullanım alanı getiren telefon, sizin de görebileceğiniz üzere oldukça seri çalışıyor. Bazı yazılımsal olarak çözülecek arayüz sorunlarına sahip bu sürüm, yine de genel olarak sorunsuz görünüyor. Gövde yapısı sayesinde elde tutmanın çok kolay ve konforlu olduğu belirtilen telefonun, katlanmaya yeri direkt karşıdan bakıldığında belli olmuyor. Ancak elle hissedildiği belirtilen bölüm, parlaklık açıkken görünmez hale geliyor. Ekranı beklenenden daha iyi bulunan katlanabilir telefon Huawei Mate X, taşıdığı teknolojiler ile cebinizde taşıyabileceğiniz bir tablet deneyimi getiriyor. Satışa çıkacak sürümün daha da iyi olacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Huawei Mate X teknik detayları

Mate X gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan Kirin 980 işlemciden alıyor. Firmanın kendi geliştirdiği Balong 5000 modem birimi sayesinde 5G desteğini taşıyan model, iki parça halinde 4.500 mAh kapasitesinde pil üzerine kuruluyor. Modelde temel olarak 8 inç boyutunda tek bir esnek OLED ekran yer alıyor. Kapatıldığı zaman bu ekran önde 6,6 inç 2480×1148 piksel, arkada ise 6,38 inç 2480×829 piksel ekran alanı sunuyor. Bu açıdan şaşırtan telefon, yan tarafında Leica imzalı üçlü kamera sistemi taşıyor. Modelin 2.600 dolar düzeyinde bir fiyatı bulunuyor.

İlgili Video