reklamı kapat

POPÜLER

Renault Trucks’ın yeni araçları Türkiye turuna çıktı

Renault Trucks, Türkiye lansmanını gerçekleştirdiği yeni T, T High, C ve K araçları ile dikkat çeken bir Türkiye turuna çıktı.

Renault Trucks’ın yıllardır sürdürdüğü kesintisiz gelişim stratejisinin devamı olarak sunduğu yeni araç modelleri, dış tasarımı ile daha iddialı iken daha fazla konfor ve verimlilik sunuyor.

Lansmanın ardından tüm dünyada ticari araç kullanıcılarının beğenisini toplayan yeni modeller, şimdi Türkiye’de sergileniyor. Yeni T, T High, C ve K araçları, 12 ilde sırasıyla İstanbul, Mersin, Adana, Hatay, Bursa, Kocaeli, Bolu, İzmir, Denizli, Antalya, Kayseri ve Ankara’da ticari araç kullanıcıları tarafından incelenecek.

Yeni Renault Trucks araçları, dış tasarımlarındaki değişimler ve kabin içi konforun arttırılmasının yanı sıra yakıt tasarrufu, dayanıklılık, maksimum çalışma süresi ve satış sonrası hizmetlerdeki yenilikler gibi önemli toplam çözüm geliştirmelerini bir arada sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Renault Trucks sürücü maliyetlerini düşürecek

Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, konuyla ilgili olarak; “Yeni TCK serimiz ile sadece yeni araç modelleri sunmuyor, gelişmiş toplam taşımacılık çözümleri sayesinde müşterilerimizin karlılıklarını arttırıyoruz. Taşımacılık profesyonelleri ile sürücülerin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını daha iyi karşılayan araçlarımız, toplam sahip olma maliyetlerinde arttırılan avantajlar sunuyor” diye belirtti.

Bursalıoğlu; “Filo yöneticileri için her yönden daha gelişmiş araçlar ile yüksek tasarruf ve güvenli iş yönetimi sunuyoruz. Öte yandan yeni Renault Trucks araçlar için bayi ve satış sonrası hizmetlerde köklü değişimler olacak” diye ekledi.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit