reklamı kapat

POPÜLER

2022 Renault Clio

Renault’dan otomobil satın almayı düşünenlere yıl sonu kampanyası

Renault otomobil satın almayı düşünenleri yeni kampanyasıyla mutlu edeceğe benziyor. Aralık ayı boyunca geçerli olacak kampanyada sınırlı sayıdaki Yeni Clio modelleri 20.000 TL‘ye indirim fırsatları kullanıcılara sunuluyor.

15.000 TL peşinat tutarı yatıranlar ise, teslimatı Aralık ayında yapılacak tüm Yeni Clio versiyonlarında fiyat sabitleme imkanından yararlanabiliyor. Yeni Clio, 152.900 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Renault’nun C-SUV segmentindeki temsilcisi Kadjar’da ise 25.000 TL’ye varan indirim fırsatı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Renault Clio ne gibi yenilikler sunuyor?

Türkiye’nin en çok satılan modellerinden biri olan Clio, yeni neslinde yapılan değişimlerle birlikte daha kaslı ve dinamik bir görünüm sunuyor. Yapılan bu geliştirmeler modelin aerodinamik performansını attırırken daha iyi ses yalıtımına katkıda bulunuyor. Nissan ortaklığıyla geliştirilen yeni CMF-B platformu ise yeni Clio’nun iç hacmini hissedilir derece ileriye taşımış durumda.

Yeni Clio’nun iç mekanında yüksek kalite ilk bakışta göze çarpıyor. Yeni Clio bünyesinde yüksek teknolojiler barındırıyor: 9,3 inç dikey tablet ekran, Multisense Sürüş Deneyim Teknolojisi, Auto-hold fonksiyonlu elektrikli park freni B HB segmentinde ilk kez Renault Clio ile birlikte pazara sunulan özellikler arasında yer alıyor. Ayrıca Yeni Clio’nun 391 litre hacimli (dizel versiyonlarda 366 litre) bagajı segmentinin en iyisi olarak öne çıkıyor.

 

İlginizi çekebilir

Renault Megane eVision; elektrikli hatcback provası tanıtıldı