reklamı kapat

POPÜLER

Resident Evil’ın hikayesi The Final Chapter ile tamamlanıyor [Video]

Sinemanın en uzun soluklu serilerinden biri olan Resident Evil son filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hikayenin tamamlanacağı Resident Evil: The Final Chapter filminden iki yeni tanıtım yayınlandı.

Türkçe ismi Resident Evil: Son Bölüm olan yapımın yönetmen koltuğunda Paul W.S. Anderson oturuyor. Hikayenin ana kahramanına tekrar Milla Jovovich hayat veriyor. Bu sefer ona eşlik edenler arasında Ruby Rose, Ali Larter, Iain Glen, Shawn Roberts ve William Levy gibi isimleri görüyoruz.

Daha önce açıklanan bilgilere göre son filmin hikayesi tam olarak Resident Evil: Retribution‘ın kaldığı noktadan devam ediyor. Yaşanan tüm faciaların ardından hayatta kalmayı başaran Alice‘i son bir serüven bekliyor. Alice’in mücadelesine devam edebilmesi için bir zamanlar yuvası olan Raccoon City‘e dönmesi gerekiyor. Dönüşüyle birlikte de Umbrella ile son savaşı da başlıyor.

Resident Evil: The Final Chapter filmi Türkiye’de 3 Şubat 2017‘den itibaren gösterime başlayacak. Paylaşılan son iki tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO