reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi S2

Resmi kayıtlardan geçen Xiaomi Redmi S2’den son detaylar

Son dönemde Mi Mix 2S ve Mi 6X modelleriyle sık sık karşımıza çıkan Xiaomi, biliyorsunuz diğer modeller üzerinde de çalışmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi olan Redmi S2, yeni detaylarla karşımızda bulunuyor.

Geçtiğimiz gün resmi TENAA kayıtlarında M1803E6E kod adıyla görülen telefon, söylendiği kadarıyla direkt olarak Xiaomi Redmi S2. Şimdi Çin merkezli 3C onayını alan telefon, önümüzdeki ay lanse edilecek gibi duruyor. Tasarımsal olarak yeni tanıtılan Mi 6X‘i andıran model, teknik olarak da detaylanmış durumda. Buna göre 720p çözünürlükte 6 inç ekranı bulunan model, bu LCD ekranda 18:9 en boy oranı sunuyor. Gücünü sekiz çekirdekli bir işlemciden alan akıllı telefon, 2 GB RAM 16GB depolama, 3 GB RAM 32GB depolama ve 4 GB RAM ve 64GB depolama olmak üzere üç farklı versiyona sahip. 160.7 x 77.3 x 8.1mm boyutunda ve 170 gram ağırlığında karşımıza çıkan telefon, tam dokuz farklı renk seçeneğiyle listeleniyor. 3.000 mAh pili bulunan Redmi S2, arkasında çiftli kamera sistemi taşıyor. Burada 12 megapiksel + 5 megapiksellik bir kurulumun olacağı söyleniyor. Bu kamera sisteminin de Note 5 Pro‘dan geldiği söylenenler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, 2018 ürün gamını genişletiyor

Yıla merak edilen Mi Mix 2S ile başlayan ve geçtiğimiz günlerde Mi 6X’i duyuran firma, biliyorsunuz araya bir de Black Shark modelini ekledi. Firmanın desteğiyle çıkan Black Shark, direkt olarak oyunculara hitap ediyor ve sıvı soğutma gibi detaylar taşıyor.

İlgili Video

Mi 6X için resmi video