reklamı kapat

POPÜLER

HMD Global Nokia N-Serisi

HMD Global’den yeni bir “N-Serisi” Nokia mı geliyor?

Nokia markasına yeniden hayat veren HMD Global, son dönemde oldukça ses getiren “nostaljik” adımlar atıyor. Bunlar arasına bir de yeni N-Serisi Nokia akıllı telefonda mı ekleniyor?

Şirket biliyorsunuz yeni modelleri için Çin’de bir etkinlik düzenliyor. 27 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasında devam edecek etkinlik, yeni bir N-Serisi akıllı telefona da ev sahipliği yapacak gibi duruyor. Bu dedikodu direkt olarak resmi Weibo hesabından yapılan ve 2005 yılında tanıtılan N-Serisi‘ne işaret eden bir paylaşımdan geliyor. Bu paylaşım altına ise Nokia N8‘in fotoğrafını koyan firma, 13 yıl sonra yeni bir geri dönüş yapacak gibi görünüyor. Şu an nasıl gözükeceği ya da özellikleri hakkında herhangi bir bilgi bulunmayan yeni N-Serisi modelin, resmen 2 mayıs tarihinde lanse edilmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
HMD Global Nokia N-Serisi

Nokia N8

HMD Global’in Nokia ile yaptığı nostaljik adımlar

Şirket biliyorsunuz ilk olarak efsane 3310’un yenisini karşımıza çıkarttı. Daha sonra bu modelin 3G’lik versiyonunu da tanıtan firma, en son karşımıza yeni 8810 ile çıktı. Muz tasarımlı bu telefonla bir efsaneye can veren firma, bunu yapmayı oldukça seviyor. Bunu bir kez daha yapmayı düşünmesi de gayet doğal karşılanan şirket, eski fanları yeniden etrafında topluyor. Nokia’nın zamanında Android’e geçmeyerek yaptığı hatayı ciddi anlamda toparlayan HMD, modelleriyle özellikle Çin’de büyük talep görüyor.

İlgili Video

İşte muz telefon