reklamı kapat

POPÜLER

nokia

Nokia’dan yepyeni cihazlar mı geliyor?

Yakın tarihli bir röportajda HMD Global, akıllı telefon işinin şu anda ihtiyaç duyduğu odak seviyesi nedeniyle diğer ürün kategorilerini keşfetmek için acil bir planı olmadığını açıklamıştı. Ancak bu tamamen doğru olmayabilir.

Güvenilir bir kaynağa göre, HMD Global geçmişte Nokia imzalı bir akıllı saat projesi üzerinde çalışıyordu, ancak sonunda bu düşünceden vazgeçmişti. Kaynak, şirketin bir zamanlar Nokia imzalı bir tablet hazırlığı içinde olduğunu söylüyor. Akıllı saat projesinde olduğu gibi HMD Global’ın bir süre sonra bu düşünceden vazgeçtiği belirtiliyor. HMD Global’ın en azından şimdilik akıllı telefonlarına ağırlık vermesi bekleniyor. Şirketin şu an için bu projeleri askıya alsa da önünümzdeki günlerde tekrardan gündeme alması muhtemel.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 kameralı Nokia 9 ne gibi bir deneyim sunacak?

Kulağımıza gelen son dedikodulara göre dört gözle beklenen telefon, önümüzdeki ayın sonunda Barselona’da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde gün ışığına çıkacak. 16 Ocak’ta tanıtılması beklenmeyen 9 PureView uzun zamandır teknoloji tutkunları tarafından merakla bekleniyor. Dünyanın 5 arka kameralı ilk telefonu olmasını beklediğimiz Nokia 9 PureView, kamera performansıyla sınırları zorlayacak. Sunacağı fotoğraf kalitesi çok merak edilen akıllı telefonun kamerası üzerinde, ZEISS’a ek olarak Light firması da çalışıyor.

İlginizi çekebilir