reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi S2
Xiaomi Redmi S2
Xiaomi Redmi S2
Xiaomi Redmi S2
Xiaomi Redmi S2
Xiaomi Redmi S2
Xiaomi Redmi S2

Xiaomi Redmi S2’nin fiyatı ve ilk ön inceleme videosu ortaya çıktı [İzle]

Xiaomi‘nin üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefonu Redmi S2, bugün çalışır halde görüntülenmişti. Şimdi ise merak edilen telefonun fiyatı ve ilk ön inceleme video ortaya çıktı.

Mi Mix 2S ve Mi 6X‘den sonra karşımıza çıkartılacak Redmi S2, Xiaomi‘nin merak edilen telefonları arasında başı çekiyor. Oldukça sade bir tasarıma sahip olan ve genel olarak Mi 6X‘i andıran model, bugün ilk ön inceleme videosuyla da karşımıza çıktı. Çek Cumhuriyeti merkezli bir internet sitesi tarafından yayımlanan video, telefonun genel hatlarına güzel bir bakış attırıyor. Genel kullanıcı deneyimi de gösterilen model, fiyat detayını da kazanmış durumda. Buna göre telefon yaklaşık 176 dolar yurt dışı sayış fiyatına sahip olacak. Yani yine uygun fiyatlı bir model hazırlayan firma, biliyorsunuz bu konuda kullanıcıları oldukça memnun ediyor. Her telefonunun fiyat performans oranı yüksek olan Xiaomi, bunu Redmi S2’yle de devam ettiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi S2

Xiaomi Redmi S2’nin teknik özellikleri

Çentiği olmayan telefon, teknik olarak da detaylanmış durumda. Bakıldığı zaman 720p çözünürlükte 6 inç ekranı bulunan Redmi S2, bu LCD ekranda 18:9 en boy oranı sunuyor. Gücünü Snapdragon 625 işlemciden alan akıllı telefon, 2 GB RAM 16GB depolama, 3 GB RAM 32GB depolama ve 4 GB RAM ve 64GB depolama olmak üzere üç farklı versiyona sahip. 160.7 x 77.3 x 8.1mm boyutunda ve 170 gram ağırlığında tasarlanan telefon, tam dokuz farklı renk seçeneğiyle listeleniyor. 3.080 mAh pili ve 3.5mm kulaklık girişi bulunan Redmi S2, çiftli kamera sisteminde 12 megapiksel + 5 megapiksellik bir kurulum kullanıyor. Önde ise 16 megapiksel bir kamera bulunuyor.

Video